Dobrčice

Informace k postupu prací na opravě mostuDatum konání:
15.8.2018

Vážení občané,

na posledním kontrolním dnu, který se konal 6. srpna, byl kontrolován postup prací na opravě mostu mezi Horní Moštěnicí a Dobrčicemi. Ze strany zhotovitele oprav bylo řečeno, že opravy prací se zpožďují a očekávají ukončení opravy k termínu konce září 2018, tj. v původně avizovaném termínu. Na zpoždění prací nebylo do tohoto kontrolního dne upozorněno. Vůči tomuto již byla na ŘSD zaslána připomínka s žádostí o řešení situace. Zároveň byla v této souvislosti vznesena připomínka na skutečnost, že klimatické podmínky umožňovaly výrazně rychlejší postup prací. 

Ačkoliv byl po zahájení oprav předpokládaný termín dokončení prací polovina září 2018 a Dobrčice spolu s okolními obcemi tlačily na dřívější ukončení prací, tak se toto zřejmě nepodaří. Dle informací z kontrolního dne došlo ke zdržení při přípravě na betonáž nové mostní konstrukce. Ta již v pondělí byla vybetonovaná a další práce budou probíhat až po vyzrání betonu.

Chtěl bych upozornit všechny občany, že informace o možném dokončení oprav mostu až ke konci letošního roku jsou mylné a nezakládají se na informacích, které jsem obdržel na kontrolním dni přímo na stavbě.

I nadále budeme usilovat o dřívější termín dokončení oprav.

Děkuji.

Marek Ostrčil, starosta obce


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

24. 9. Jaromír

Zítra: Zlata

Hladinoměr Dobrčického potoka

Katastrální mapa Dobrčic

http://www.geosense.cz/geoportal/dobrcice/?zoom=2&lat=-1144401.85595&lon=-531707.70862&layers=BTFFFTFFFTFF

Dotace a příspěvky Olomouckého kraje

dobrcice_bg_footer3.png

Návštěvnost stránek

091656