20. 1. Ilona

Zítra: Běla
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Informace z Dobrčic > INFORMACE PRO OBČANY DOBRČIC 13.3.2020

INFORMACE PRO OBČANY DOBRČIC 13.3.2020Datum konání:
13.3.2020

Vážení občané,

z důvodu krizových opatření nařízených vládou ČR v souvislosti s nákazou COVID-19 se můžete dostat do tíživé situace např. při řešení hlídání dětí, zajištění potravin, atd.

Pokud si nebudete vědět rady a nebudete mít ani možnost požádat o pomoc nikoho ze svých blízkých a známých, žádám vás, abyste mne kontaktovali a pokusíme se společně situaci vyřešit - tel. 776 860 292.

S důvěrou se můžete obrátit i na pracovníky OÚ, kteří mi informaci předají. Kontaktními osobami jsou také zastupitelé obce (https://www.dobrcice.cz/popis-uradu).

 

V týdnu byly distribuovány registrace souhlasu se zasíláním krizových SMS. Formulář naleznete na úvodní stránce webu obce www.dobrcice.cz.

Jedná se o dobrovolný souhlas, ale s ohledem na závažnost situace by bylo dobré Obci Dobrčice tento souhlas dát, abychom vás mohli v případě potřeby rychle a účinně informovat.

 

Na úřední desce obce Dobrčice a webu obce jsou zveřejňovány veškerá opatření vydaná vládou ČR a další nezbytné informace.

 

Obecní knihovna je z důvodu krizových opatření uzavřena. Opravdu jen naléhavé výpůjčky řešte individuálně s knihovnicí Martinou Šlahařovou.

Divadelní představení plánované na 20. března je zrušeno. Náhradní termín oznámíme až po pominutí krizových opatření.

 

Zachovávejte klid a rozvahu. I nadále sledujte pozorně sdělovací prostředky.

 

Děkuji

Marek Ostrčil, starosta obce