Dobrčice

Informace z Dobrčic


Opatření obecné povahy č.j. 17110/2020-MZE-16212-kůrovcová souše

Datum konání: 7. 4. 2020

http://dobrcice.imunis.cz/edeska/detail.asp?id=970

 Informace Finančního úřadu pro OLK o bezkontaktních možnostech podání daňového přiznání

Datum konání: 30. 3. 2020

TZ FÚ pro OLK - Sběrný box.pdfInformace o speciální rubrice "Koronavirus" na webových stránkách HZS ČR

Datum konání: 25. 3. 2020

Informace o webových stránkách HZS.pdfVeřejná výzva-žádost o potvrzení karantény pro zaměstnavatele a OSSZ-formulář žádosti

Datum konání: 25. 3. 2020

Výzva-potvrzení karantény.pdf

 formular_karantena_20200324.docxLikvidace použitých roušek, dezinfekce bavlněných roušek

Datum konání: 20. 3. 2020

Likvidace a dezinfekce roušek.pngVýzva k omezení návštěv na Magistrátu města Přerova a dalších úřadech

Datum konání: 16. 3. 2020

Vážení občané,

v návaznosti na doporučení Krizového štábu Olomouckého kraje vás žádáme o omezení návštěv Magistrátu města Přerova a dalších úřadů.

Pokud to je možné, řešte nutné záležitosti nejdříve telefonicky a až následně zvažte návštěvu úřadů.

DěkujemeINFORMACE PRO OBČANY DOBRČIC 13.3.2020

Datum konání: 13. 3. 2020

Vážení občané,

z důvodu krizových opatření nařízených vládou ČR v souvislosti s nákazou COVID-19 se můžete dostat do tíživé situace např. při řešení hlídání dětí, zajištění potravin, atd.

Pokud si nebudete vědět rady a nebudete mít ani možnost požádat o pomoc nikoho ze svých blízkých a známých, žádám vás, abyste mne kontaktovali a pokusíme se společně situaci vyřešit - tel. 776 860 292.

S důvěrou se můžete obrátit i na pracovníky OÚ, kteří mi informaci předají. Kontaktními osobami jsou také zastupitelé obce (https://www.dobrcice.cz/popis-uradu).

 

V týdnu byly distribuovány registrace souhlasu se zasíláním krizových SMS. Formulář naleznete na úvodní stránce webu obce www.dobrcice.cz.

Jedná se o dobrovolný souhlas, ale s ohledem na závažnost situace by bylo dobré Obci Dobrčice tento souhlas dát, abychom vás mohli v případě potřeby rychle a účinně informovat.

 

Na úřední desce obce Dobrčice a webu obce jsou zveřejňovány veškerá opatření vydaná vládou ČR a další nezbytné informace.

 

Obecní knihovna je z důvodu krizových opatření uzavřena. Opravdu jen naléhavé výpůjčky řešte individuálně s knihovnicí Martinou Šlahařovou.

Divadelní představení plánované na 20. března je zrušeno. Náhradní termín oznámíme až po pominutí krizových opatření.

 

Zachovávejte klid a rozvahu. I nadále sledujte pozorně sdělovací prostředky.

 

Děkuji

Marek Ostrčil, starosta obceModřínová kulatina z Přestavlckého lesa

Datum konání: 6. 12. 2019

DSO Přestavlcký les nabízí občanům možnost zakoupení modřínové kulatiny. K dispozici bude také mobilní katr, pomocí něhož bude možné kulatinu si nechat pořezat přímo v Přestavlckém lese.

Cena za kulatinu bude 3.500,-Kč na odvozním místě – u příhonové cesty.

K této ceně se následně připočte cena za pořez na mobilním katru. Tato cena bude stanovena individuálně podle množství, práce, ….

Zájemci o modřínovou kulatinu se mohou hlásit u starosty obce Dobrčice v termínu do 6. prosince na tel. čísle 776 860 292. Starosta Dobrčic zároveň poskytuje podrobnější informace.

K objednávce kulatiny bude potřeba uvést objem požadované kulatiny, délku a také požadavky na pořez – fošny, trámy,… (rozměry).Samovýroba dřeva 2019/2020

Datum konání: 15. 10. 2019 - 31. 10. 2019

Žádáme všechny občany, kteří mají zájem o samovýrobu dřeva v Přestavlckém lese, aby

se nahlásili na OÚ Dobrčice prostřednictvím přihlášky, která je přílohou Dobrčických novin 3/2019 (vhodit do schránky OÚ), popřípadě přímo starostovi obce. Dříve nahlášení zájemci se již znovu hlásit nemusí. Termín pro nahlášení zájemců je do 31. října 2019. Seznam přihlášených zájemců o samovýrobu dřeva naleznete na webové stránce www.dobrcice.cz pod odkazem DSO Přestavlcký les.HZS ČR - Bezpečnostní desatero

bezpecnostni_desatero_2019_.pdf